باتری یو پی اس

باتری یو پی اس

حوزه فعالیت


کلیه ادارات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی، شرکتها ، کارخانه ها و اشخاص حقیقی، ...
باتری یو پی اس

نوع فعالیت


تولید و فروش انواع باتری، صادرات و واردات، اعطای نمایندگی، شرکت در مزایده و مناقصات مجاز دولتی و خصوصی، عقد قرارداد با بخش خصوصی و دولتی، شرکت در نمایشگاههای بین المللی.
interactive ups

زمینه فعالیت


تولید و فروش انواع باتری (خودرویی، مخابراتی، UPS ، سیستم روشنایی اضطراری، مصارف امنیتی، صنعتی و ...)
ups چیست

معرفی شرکت


گروه بازرگانی الوباتری با بیش از 100 نیروی متخصص بصورت مستقیم در زمینه تولید و فروش انواع باتری (خودرویی، صنعتی، مخابراتی و امنیتی) فعالیت می نماید.

الو باتری : شرکت بازرگانی الوباتری ۳۰ سال قبل با مطالعه علمی و عملی به شکلی جامع و کامل و کسب تجاربی ملی و بین المللی وارد حوزه بازرگانی صنعت باتری گردید، این شرکت در راستای بدست آوردن بیشترین سهم بازار در ایران و کشورهای همسایه به مطالعه نیاز بازار باتری ایران و کشورهای همسایه پرداخت و دست به فعالیت گسترده در زمینه تامین و توزیع انواع باتری ایرانی و خارجی نمود در طول فرآیند فعالیت شرکت، همواره حفظ و افزایش کیفیت خدمات با ارائه خدمات پس از فروش از اهداف اصلی شرکت می باشد، بطوری که شرکت الوباتری در چهار سال متوالی اخیر ۱۳۹۵-۱۳۹۲ به عنوان ” بزرگترین توزیع کننده سراسری باتری در ایران ” از سوی سازمان توسعه منابع انرژی معرفی گردید، همچنین شرکت الوباتری برای مشتریان خود اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی دولتی و غیر دولتی به عنوان مهمترین و بزرگترین تامین کننده باتری مورد نیازشان می باشد، و اعطای نمایندگی فروش در تمام استان های ایران با بیش از ۲۰۰ نیروی متخصص بصورت مستقیم و غیر مستقیم، در زمینه تولید و فروش انواع باتری (خودرویی، صنعتی، مخابراتی و امنیتی) فعالیت می نماید.

محوریت فعالیت شرکت، بازرگانی داخلی و خارجی در زمینه انواع باتری های (خودرویی، صنعتی، مخابراتی، امنیتی و...)، دستگاه های پشتیبان و مرتبط باتری است، در این راستا شرکت با داشتن نیروی های انسانی متخصص در زمینه فعالیت های بازرگانی، از جمله تحقیقات بازار، تبلیغات، کانال های توزیع و لجستیک داخلی و خارجی توانسته است تسلط کاملی بر نیاز مشتریان حقیقی و حقوقی دولتی و غیر دولتی داشته باشد، همچنین شرکت با حضور در مناقصات ملی و ... توانسته است با جلب اعتماد مشتریان جایگاه خوبی در بین این مشتریان داشته باشد، از جمله فعالیت¬ها، شرکت در نمایشگاه های داخلی با موضوع تخصصی در استان های مختلف ایران و برگزاری همایش های سراسری در خصوص باتری، ایجاد و مدیریت دفاتر و نمایندگی ها، طراحی و ایجاد شبکه توزیع به موقع باتری در سراسر ایران می باشد.
گروه توليدي بازرگاني آرمان باتري با رسالت خريد و فروش انواع باتري خودرو و یو پی اس در راستاي اهداف و سياستهاي تعيين شده با هدف جلب اعتماد مشتريان، بهبود عملكرد ارائه خدمات و نيز كسب موفقيت در بازار، ضمن استقرار سيستم مديريت كيفيت بر اساس استاندارد ISO 9001 : 2008 و توجه به الزامات خاص تعيين شده، براي دستيابي به اهداف خود سياستهاي زير را انتخاب نموده است و بر انجام الزامات و بهبود مستمر آن تأکيد می نمايد: افزايش رضايت مشتريان با سرلوحه قرار دادن كيفيت و سرعت در كليه فعاليت هاي فروش و خدمات پس از فروش توسعه سرمايه هاي انساني و ارتقا و سطح مهارت و صلاحيت پرسنل توسعه و بهبود تجهيزات و فضاهاي فيزيكي شركت بهبود مستمر فرآيندهاي جاري سازمان افزايش سهم بازار فروش و خدمات پس از فروش در ایران و کشورهای همسایه به منظور دستيابی به اثربخشی مناسب در زمينه کيفيت خدمات ارائه شده، مديريت شركت ضمن اعلام تعهد و پايبندی خود به اصول سيستم مديريت کيفيت، از کليه کارکنان می خواهد با اجرای صحيح روشهای اجرايی و دستورالعمل ها و انجام درست کارها در اولين مرحله و ايجاد بهبود مستمر در کليه فعاليت ها، تعهد خود را به تضمين کيفيت نشان دهند.
این شرکت با اتکا به توانمندی های مدیران، کارشناسان و کارکنان صدیق خود، همچنین کسب رضایتمندی مشتریان، توانسته به جایگاه رفیعی در این صنعت دست یابد. این شرکت با ديدگاه علمي، افزايش خدمات، بهره وري، سود دهي و رضايت مشتريان و همچنين کسب اطلاع از وضعيت خدمات رسانی در مکان مورد استفاده را مد نظر قرارداده است. شناسائي و بهره گيري از دستگاه هاي با کيفيت بالا، علاوه بر کارائي بیشتر و حفظ سرمايه مشتریان، رضايت عمومي و اقبال آنان نسبت به این شرکت را افزايش داده است.
این شرکت در 20 استان کشور نماینده فعال و در استانهای تهران، گیلان و اردبیل دارای دفتر فروش می باشد و مشتریان این شرکت پس از خرید با اطمینان خاطر می توانند از کلیه این نمایندگی¬ها خدمات رایگان در مدت گارانتی دریافت نمایند. شرکت در راستای تحویل به موقع و همچنین خدمات رسانی پس از فروش، دارای یک سیستم لجستیک برای خود می باشد و در کنار آن توانسته با عقد قرارداد با بزرگترین شرکت های حمل و نقل از لحاظ توزیع و پخش دارای مزیت رقابتی نسبت به سایرین در ایران و خاورمیانه باشد، شرکت توانسته است با توجه به وسعت فعالیت خود از لحاظ بازار، مدیریت یکپارچه الکترونیکی را در راستای دریافت و ارسال اطلاعات، برگزاری جلسات آنلاین و... طراحی نماید.
شرکت بازرگانی آرمان باتری در سال 1394 با توجه به اجرای خظ مشی کیفیت(مدارک سیستم مدیریت کیفیت ایزو 2008 و 9001) را که مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI – KQR و تحت اعتبار JAS_ANZ استرالیا می باشد را کسب نمود
شرکت آرمان باتری با سابقه متمادی در زمینه پخش باتری های خودرویی و یو پی اس ، اقدام به دریافت چند برند داخلی و خارجی جهت تامین نیاز بازار ایران و کشورهای همسایه گام بلندی در تحقق اهداف حرفه ای خود برداشته است.

ساعت کاری

  • 8:30am - 17:30pm
  • 8:30am - 12:30pm