شرایط و قوانین خرید آنلاین باتری
شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت الو باتری
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت الو باتری به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سایت الو باتری هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط سایت الو باتری به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از کالاها و خدمات سایت الو باتری است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت الو باتری از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت الو باتری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت الو باتری تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، و برای خرید آنلاین باتری به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت الو باتری اقدام کند.
همچنین از آنجا که سایت الو باتری یک وب‌سایت فروش آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده:
– محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط سایت الو باتری از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود .

خسارت در هنگام حمل و نقل:
سایت الو باتری همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها ( خرید آنلاین باتری ) در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و سایت الو باتری تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش سایت الو باتری اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش سایت الو باتری ارسال شود.

نمایندگی:
سایت الو باتری در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها،( خرید آنلاین باتری ) تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سایت الو باتری اطلاع دهید.

قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج، ( خرید آنلاین باتری ) در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت الو باتری هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
سایت الو باتری خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.